İhsander’den Bakan Soylu’ya anlamlı teşekkür

İhsander’den Vali Küçük’e ziyaret
31 Mart 2017
Tümünü Görüntüle

İhsander’den Bakan Soylu’ya anlamlı teşekkür

Zararlı Alışkanlıklardan Korunma Derneği (İHSANDER) Başkanı Ercan Durak,  uyuşturucu madde ile mücadelede verilen çalışmalardan ötürü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya teşekkür ederek tablo hediye etti.

Bursa ziyareti sırasında vatandaşlarla sohbet eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uyuşturucuyla mücadele konusunda hükümet olarak büyük bir kararlılık gösterdiklerinin altını çizerek, “Uyuşturucu bizim ne dinimize, ne geleneğimize, ne göreneğimize uyuyor. Biz hükümet olarak uyuşturucu ile mücadelede kararlı adımlar atıyoruz. Özellikle ben uyuşturucuyla mücadelede neler yapıldığını mahalle mahalle takip ediyorum” dedi.

İHSANDER’den anlamlı teşekkür

Zararlı Alışkanlıklardan Korunma Derneği (İHSANDER) Başkanı Ercan Durak, Bakan Soylu’ya  teşekkür ederek ederek şunları söyledi:

“Uyuşturucu madde ile mücadelede göstermiş olduğunuz kararlı ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı; size, tüm güvenlik güçlerimize ve Bursa Emniyeti’ne şahsınızda çok teşekkür ediyoruz”

Durak, daha sonra Bakan Soylu’ya tablo hediye etti.

Bakan Soylu da İHSANDER’in hediyesi için teşekkür ederek şöyle konuştu:

“Dernek yönetiminizi yapmış olduğu çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. İnşallah hep birlikte ülke olarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi bu illetten kurtaracağız”